Elektro

Top chladničky

Samsung RB37J5329SS

Chladnička má vďaka SpaceMax Technology viac vnútorného úložného priestoru ako priemerná chladnička a to všetko pri zachovaní vonkajších štandardných priestorov. V chladničke sú tenké vnútorné steny, ktoré vytvárajú váčšiu a širšiu vnútornú kapacitu a to bez toho, aby ohrozovala energetickú účinnosť a vonkajšie rozmery. Zona Fresh Zone je šikovne navrhnutá zásuvka, ktorá sa postará o mäsko či rybky. Uchová ich v pri oprimápnej teplote aby ostali čerstvé a chutnejšie. Cena 600-700eur. Všestranná ale zaberie málo priestoru.
 

voda

Whirlpool B TNF 5323 OX

Kombinovaná chladnička Whirlpool B TNF v en. triede A+++ je mimoriadne úsporná. Za výškou 195cm je schovaných aj viac úložných priesorov. Mimoriadne priestranná chladnička vyzerá elegantne a v stiebornom prevedení zapadane do vašej domácnosti. Obsahuje beznámrazový systém NoFrost, ktorý zabezpečí že už nebudete nikdy musieť ručne rozmrazovať. Oddelená regulácia teploty zaistí presné nadstavenie požadovanej teploty pre zachovanie čerstvosti vašich potravín. Špeciálna nulová zona udržuje vnútornú teplotu okolo 0 a tak je ideálna pre vaše potraviny. Cena 600-700eur. Nezaberie takmer žiadny priestor.

lednička
 

Gorenje NRK 6192 MW

MultiFlow 360 stupňov je dokonalý vetrací systém, ktorý zabezpečuje vďaka 14 vetracím otvorom trvalú a rovnocennú cirkuláciu vzduchu v chladničke a udržuje tak v jej celom priestore stabilnú a rovnomernú teplotu. V spojení s technologiou lonAir, ktorý vytvára to najzdravšie prostredie pre potraviny uložené v chladničke. Záporné nabité iony sú rozptyľované spoločne so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín v celej chladničke. Týmto výnimočným spojením technologie lonAir s technologiou MultifFlow 360 stupňov sú vybavené všetky modely NoFrost novej generácie chladničiek ION generation. Cena 400-420 eur. Trošku širšia ale veľa úložného priestoru.

Top chladničky
Ohodnoťte příspěvek
Back To Top